https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 420
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2819278
11664
467
0
600000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
Zsolnay monumentális Fülesbaglyos / ördögös díszkancsó. Formába préselt keménycserép, aranyozott (néhány helyen korának megfelelően kopottas), virágdíszes palásttal. Elefántcsontszín alapmázon kidomborodó, magastüzű, színes mázakkal festett virág ábrázolással. Hibátlan állapotban. Alján jelzett: masszába nyomott Zsolnay Pécs és 1018 (formaszám) és családi jegy, valamint máz alatt kékkel bélyegzett családi jegy. Zsolnay, Pécs, 1880-90 körül. m: 63 cm, d: 22 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL NEM POSTÁZZUK
Das Lot is nicht erreichbar
2866051
11666
467
0
100000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
Goebel 47 darabos étkészlet, porcelán, jelzett, szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
3040291
11667
467
0
75000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
Sarregouemines Louis 15 mintás teás készlet. Repedezett mázzal, 1 alj ragasztott, kopással antik fajansz, teljes.
Das Lot is nicht erreichbar
2866052
11668
467
0
60000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
KPM berlini 32 darabos étkészlet, porcelán, jelzett, kopásokkal, néhány darabon lepattanás.
Das Lot is nicht erreichbar
2754617
11669
467
0
30000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
Limoges manufaktúra, leveses tál alátéttel, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális kopással, Terv: Delmotte. 47x31x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3053629
11670
467
0
70000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
Zsolnay perzsa mintás kiöntő. Benyomott Zsolnay Pécs jelzéssel, 1288-as formaszám. Kézzel festett, jelzett porcelánfajansz, sérülésekkel, 26,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3142473
11671
467
0
80000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
1880 körül, Zsolnay díszkorsó. Magastüzű színes mázakkal fedett öntött finomfajansz. Közel-keleti stílusú kettősfalú és domború díszítőelemekkel, jelzett: alján kobaltkék családi pecsét és eredeti papírcímke. Repedezett mázzal, minimális kopottsággal, m: 21,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2708263
11672
467
0
40000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
Japán díszváza, fajansz, jelzett, 1900-20. körül. Kopásnyomokkal, m: 32,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2747429
11673
467
0
40000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
16 részes angol Alfred Meakin, fajansz készlet, fácános motívummal, kopásokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
3106595
11674
467
0
50000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
1740-1803 között: Kínáló . Ónmázas festett fajansz. Veuve Perrin manufaktúra. Jelzett, Restaurált 23x32 cm /
Veuve Perrin workshop, between 1740-1803. Painted fayance tray. 23x32 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3152896
11675
467
0
50000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
Hollóházi Erika mintás 26 darabos étkészlet. Jelzett, kis kopással. 3035983
11676
467
0
48000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
Fischer Ignác váza, kézzel festett plasztikus keménycserép, jelzett (Fischer J. Budapest), XIX. sz. vége. Alján restaurált, m: 35,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse