Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3151728
11785
467
Zsolnay ülő akt. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 x 14,5 cm 3152526
11786
467
Zsolnay porcelán fakopáncs / harkály figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm cm 3152525
11787
467
Zsolnay Rőzsegyűjtő gyermek. Terv.: Sinkó András. Jelzett, hibátlan, m: 15 cm 3154049
11788
467
Zsolnay libatömő lány. Fehérmázas, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 3133904
11789
467
Zsolnay bonbonniere. Kézzel festett, jelzett kopásokkal 9 cm 3113444
11790
467
Zsolnay antik japán mintás szoknyás bögre. Jelzett, egyik darab kis kopással, többin sérüléssel, m: 9,5 cm 2577332
11791
467
3155355
11792
467
Zsolnay Cica gombolyaggal. Jelzett, hibátlan, h: 12 cm 3156520
11793
467
Zsolnay pillangó mintás gyűrűtálka, jelzett, hibátlan, d: 8,5 cm 3151692
11794
467
Zsolnay virág mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan 13x8 cm 3157935
11795
467
Zsolnay 2 darab tálka, egyik pillangó mintás, jelzett, hibátlan, h: 8,5-11 cm 3157520
11796
467
Zsolnay őz a gidájával. Jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF