Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2840712
11677
467
46000
Angol fajansz étkészlet, jelzett, mázrepedésekkel.
2866071
11678
467
30000
Limoges, francia 20 darabos készlet, kopásokkal, minimális lepattanás, jelzett. 3142666
11679
467
28000
cca 1860, Schütz kerámiagyár (Majolika- und Steingutfabrik Gebrüder Schütz, Cilli): Csésze alátéttel. Színes mázakkal fedett porcelánfajansz, jelzett: masszába nyomott SCHÜTZ CILLI felirat és 525 formaszám. Mind a csészén, mint az alátéten érdekes díszítés: három darab négyosztatú forma, bennefoglalt virágmotívummal, illetve sűrű virágdíszítés. Kopással, mázrepedéssel, alátét restaurált, erősen mázrepedt., d: 17,5 cm
3157626
11680
467
28000
Cmielow Manufaktúra, feltételezhetően Panna Plazowa designer: Kétalakos asztaldísz. Sorszámozott, hibátlan, m: 29 cm 3157986
11681
467
32000
cca 1885 Zsolnay kancsó. Magastüzű ún. pink mázas, formába öntött finomfajansz, masszába nyomott Z.W. Pécs jelzéssel és formaszámmal jelzett, mázrepedésekkel, füle restaurált, m: 23,5 cm 3150882
11682
467
cca 1885 Zsolnay kancsó. Magastüzű ún. pink mázas, formába öntött finomfajansz, masszába nyomott Z.W. Pécs jelzéssel és formaszámmal jelzett, mázrepedésekkel, fülén repedéssel, két lepattanással, m:19,5 cm 3150846
11683
467
Zsolnay kancsó. cca 1880/90, magastüzű színes mázakkal festett porcelánfajansz. Jelzett: kékkel festett családi pecsét. Kiöntő részénél restaurált, m: 20 cm 3132277
11684
467
cca 1914-1918 Wagner & Apel Bertram háborús propaganda figura - fiú kutyával. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 12,5 cm
3151403
11685
467
Wagner & Apel Bertram gyertyával világító fiú. Jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
3156388
11686
467
Lippelsdorf Wagner & Apel Bertram Kutyát hergelő oszmán fiú figura. 1935-1951 között, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 11,5 cm
3156387
11687
467
Lippelsdorf Wagner & Apel Bertram Zenélő gyermek figura. 1935-1951 között, jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 11,5 cm
3156386
11688
467
Lippelsdorf Wagner & Apel Bertram Virágcsokros fiú figura. 1935-1951 között, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF