Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3151325
11725
467
Herendi lány virágkosárral. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 14,5 cm 3151322
11726
467
Herendi porcelán fiú kutyával, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 15,5 cm 3151334
11727
467
Herendi mesét olvasó gyermek. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 7 cm
3151316
11728
467
Herendi lány széteső babával. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 13 cm 3151313
11729
467
Herendi porcelán fiú kutyával, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 16 cm 3151319
11730
467
Herendi favágó fiú. Formaszám: 5503. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 14,5 cm
3152523
11731
467
Herendi harmonikás fiú. Fehérmázas, jelzett, kis kopással, m: 20 cm 3151854
11732
467
Herendi Lenin büszt. Fehérmázas, jelzett, egyik sarkán sérüléssel, m: 16,5 cm 3153019
11733
467
Herendi hecsedli mintás kaspó. 2. oszt. jelzéssel, hibátlan, d: 16,5 cm, m: 14 cm 3123005
11734
467
Herendi Apponyi mintás rózsás bonbonniere. kézzel festett, jelzett minimális lepattanással a rózsán d: 11 cm 2807447
11735
467
Herendi / Óherendi zöld virágmintás szószos tál aljjal, jelzett, kosz nyomokkal. 25x20,5x9 cm
3098416
11736
467
Herendi Apponyi purpur mintás tálka. Jelzett, hibátlan, d: 13,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF