Peter Bohmann, J. K. Wietz Abbildungen sämmtlicher geistlichen Orden männlich- und weiblichen Geschlechts in der katholischen Kirche 2.: Prag, 1821 Sommerschen Buchdruckerei 262 + (13) p. Sérült félbőr kötésben, kötéstábla elvált
C. Plini Caecili Secundi Epistularum: Libri Novem: Epistularum ad Traianum Liber Panagyricus. Ex recensione Henrici Keilii;
Lispiae 1870. Teubner, 261p. Korabeli félvászon kötésben
2 db angol szótár: The concise oxford dictionary of current english. Oxford, 1964, Clarendon Press. 5. kiadás. Korabeli aranyozott, bordázott egészbőr-kötésben, kissé foltos címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel. + A dictionary of modern english usage. Oxford, 1965, Clarendon Press. 2. kiadás. Korabeli aranyozott, bordázott egészbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
Adolf Wolff: Die italiänische National-Literatur in ihrer geschichtlichen Entwickelung vom 13ten bis zum 19ten Jahrhundert. Berlin, 1860, átkötött sérült félvászon kötés.