3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
[Ludwig Heinrich von Nicolay (1737-1820)] Ludwig Heinrich Nicolai: Vermischte Gedichte. Zweyter Theil. Ofen [Buda], 1785, Joh. Thomas Edler von Trattern, 2+277 p. Neueste Auflage. Német nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, címkép hiánnyal, foltos borítóval.