Kolligátum 4 műből: Várnai Zseni: Katonafiamnak! Révész Béla bevezetőjével. Bp., 1914, Népszava, 64 p. Első kiadás. A szerző első megjelent műve. + Peterdi Andor: Katonák. - - háborus versei. Dr. Lázár Béla előszavával. Bp., 1915, [Galántai], 31+(1) p. Körbevágott, a címlapon bejegyzés töredékkel. + Marx és Engels: A kommunista kiáltvány. Ford.: Szabados Sándor. Bp., 1919, Népszava, 66+(2) p. A címlap alsó sarkán hiánnyal. + Krúdy Gyula: A magyar jakobinusok. Regény. A Képes Hét Könyvtára. Bp., [1912], Vári Dezső (Kereskedelmi-ny.), 128 p. Első kiadás. Egy kijáró lappal. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Tímár György: Fölmerült Atlantisz avagy a szerelem regénye. + Angyalaink alusznak. Mind a két kötet a szerző, Timár György (1929-2003) író, költő, kritikus, műfordító, újságíró, humorista által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példányok. hn.-Bp., 1996-1998, Orpheusz - Fekete Sas. Kiadói papírkötés.
Utánunk az özönvíz. Szerk.: Dobos Lídia, Rácz Judit, Vit László. Bp., 1989, Duna Kör - ELTE-ÁJTK Politikatudományi Tanszékcsoport. A borító Maurer Dóra munkája. Kiadói papírkötés.
Szathmári Gábor: A lentről jött ember. DEDIKÁLT! [Bp.],2013, Dura Stúdió. A borító és a grafikák Vágó Rita festőművész munkái. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.