Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 471

Szép Ernő: Azra. Bp., [1930], Singer és Wolfner, 104 p. Első kiadás! Félvászon-kötés, kopott borítóval.
21110.

Rufpreis:
1 600 HUF
Vámos Miklós: Apák könyve. [Regény.] (Aláírt.) [Budapest, 2008]. Ab Ovo Könyvkiadó (Kaloprint Kft., Kalocsa). 447 + [9] p. Az első előzéken a szerző saját kezű aláírása: ,,Vámos Miklós. 2008. nov. 3. A regény első kiadása 2000-ben jelent meg, példányunk a huszonharmadik változatlan utánnyomásból való. Színes, illusztrált kiadói kartonkötésben. Jó példány.
21111.

Vámos Miklós: Apák könyve. [Regény.] (Aláírt.) [Budapest, 2008]. Ab Ovo Könyvkiadó (Kaloprint Kft., Kalocsa). 447 + [9] p. Az első előzéken a szerző saját kezű aláírása: ,,Vámos Miklós. 2008. nov. 3". A regény első kiadása 2000-ben jelent meg, példányunk a huszonharmadik változatlan utánnyomásból való. Színes, illusztrált kiadói kartonkötésben. Jó példány.

Rufpreis:
1 400 HUF
Ludas Matyi kalendáriuma az 1947-es jaj de közönséges évre. (Budapest), 1947. (Szikra Irodalmi, Lapkiadó Vállalat és Nyomdai Rt.) 64 p. A Magyar Kommunista Párt ideológiai öklének, az 1945-ben indult Ludas Matyi vicclap évkönyve. Oldalszámozáson belül egész oldalas és szövegközti karikatúrákkal díszítve. A kalendáriumi részben a római katolikus ünnepeket is feltüntető évkönyv még csak kezd belekóstolgatni a Kisgazdapártba, a karikatúrák és a politikai viccek célpontja egyaránt a még Nagy Ferenc vezette párt. Az oldalakon foltosság, a címlap hiányos, illetve egy levél hiányzik, számos oldalon tulajdonosi bejegyzés, illetve gyermekrajz. Példányunk fűzése laza. Fűzve, színes, illusztrált, foltos, sérült kiadói borítóban.
21112.

Rufpreis:
1 400 HUF
Dr. Bartha József: Az új magyar irodalom kistükre 1896-1936. Bp., 1938. Szerzői. Kiadói, kissé sérült papírkötésben. Belső borítón tollal írt jegyzet.
21113.

Rufpreis:
2 000 HUF
Lóránt Mihály: A bélyeg. Bp., 1925, Athenaeum, 104 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinc
21114.

Rufpreis:
800 HUF
21115.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Omár Khájjám: Rubáiját. Ford.: Szabó Lőrinc. Bp., é.n. Táltos.112 p. Újrakötött félvászon-kötésben, néhány enyhén sérült lappal.
21116.

Rufpreis:
1 600 HUF
21117.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
21118.

Rufpreis:
1 400 HUF
21119.

Rufpreis:
1 600 HUF
21120.

Rufpreis:
1 000 HUF
21121.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli

  Veranstaltungen