Püski Sándor: Könyves sors - magyar sors. Bp., 2002, Püski. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban, Dr. Fogarassy Géza ex librisével.
Fodor András: A hetvenes évek. (Napló, 1975-1979.) A szerző, Fodor András (1929-1997) Kossuth-díjas költő, esszéíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány! Bp., 1996, Nap. Kiadói papírkötés.
Bozóky Éva: Ciavdia, Magdaléna, Zord idők nyomában... Mind a három mű a szerző, Bozóky Éva által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány! Bp., 1978-1982-én., Magyarországi Evangélikus Egyház-Pro Pannonia. Kiadói egészvászon-kötések, kiadói papírkötésben.
Nyitott könyv. Százharminc közlemény száz képpel. Szerk.: Bodor Antal, Gerlóczy Zsigmond. Bp., [1928], Országos Közegészségi Egyesület (Kir. M. Egyetemi Ny.), 320 p.+ 27 t. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, jó állapotban, minimálisan sérült borítóval.
Faludy György: Európai költők antológiája. Bp., [1938], Cserépfalvi, 317+(3) p. Első kiadás. Átkötött félbőr-kötésben, sérült, kissé hiányos gerinccel, belül a lapok túlnyomórészt jó állapotban, néhány kis folttal.
Kardos László válogatott műfordításai. Bp., 1953, Szépirodalmi Könyvkiadó, 432 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés. Az előzéklapon ajándékozási sorokkal vagy dedikációval(?).