20948.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Beöthy Zsolt: Széchényi és a magyar költészet. Bevezette s jegyzetekkel ellátta: Tóth RezsÅ‘. Iskolai Könyvtár - Magyar Olvasmányok Tára. Bp., 1899, Athenaeum, 96 p. Kiadói félvászon-kötés, minimálisan sérült borÃtóval, "Tanári tiszteletpéldány" bélyegzésekkel.