20944.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Juhász Gyula összegyűjtött versei. (Pécs), 1943, Szukits (Dunántúl-ny.), 399 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, belül túlnyomórészt jó állapotban.