20828.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 800 HUF
12,73 EUR, 13,71 USD
Képes Géza: Válogatott műfordítások. A szerző, Képes Géza (1909-1989) József Attila-díjas költő, műfordító által Koroda Miklós (1909-1978) író, újságíró részére DEDIKÁLT példány! Bp., 1951, Szépirodalmi. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.