20951.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Kisfaludy Sándor: Gyula szerelme. Magyar Remekírók Gyémántkiadás V. köt. Pest, 1858, Heckenast Gusztáv, 234 p. Egészvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel, sérült, a könyvtesttől különvált borítóval.