20922.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Kung Csue - Juan Csin: Új hősök. Oroszból ford.: Zalai Edvin. Boromissza Zsolt rajzaival. (Bp., 1954), Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel.