20859.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
Magyar népballadák. Bevezetéssel és jegyzetekkel kiadta Gragger Róbert Bp., 1927, Magyar Irodalmi Társaság. Későbbi félvászon-kötésben, kopott borítóval, előzéklapon tulajdonosi bélyegzővel és névbejegyzéssel, első néhány lap kissé foxing foltos