20788.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Mikszáth Kálmán: Tavaszi rügyek. Elbeszélések az ifjúságról. Mikszáth Kálmán Munkái 5. köt. Bp., 1893, Révai, 4 sztl. lev.+ 218+(2) p. Második kiadás. Kiadói dekoratív, aranyozott, illusztrált egészvászon sorozatkötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, néhány kissé sérült, a fűzéstől elváló lappal.