20725.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
[Shakespeare, William]: Shakspere összes színművei I-VI. köt. (I-II.: Tragédiák. III-IV.: Történeti színművek. V.: Vígjátékok. VI.: Regényes színművek.) Bp., 1902, Franklin-Társulat. Kiadói szecessziós egészvászon sorozatkötésben, változó állapotban, kissé foltos, sérült borítókkal, helyenként kissé foltos lapokkal.