20741.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
14
Szabó Magda: Mózes egy, huszonkettő. A szerző, Szabó Magda (1917-2007) író, költő által DEDIKÁLT példány. Bp., 1967, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, kissé hiányos, kissé kopott kiadói papír védőborítóban, az elülső táblán ütődéssel.