20949.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Szemere Bertalan szépirodalmi dolgozatai és szónoklatai a szabadság harcz előtt és után. Bp., é.n., Ráth Mór, 3 sztl. lev.+ 307 p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopottas borítóval, helyenként ceruzás aláhúzásokkal.