20826.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs III. és V. kötet. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.