19902.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
1935 Mühlbeck Károly vidám fejlécei. Előszó: Herczeg Ferenc. Bp., 1935, Új Idők. Kiadói haránt-alakú fűzött papírkötésben, kopott, foltos borítóval, a borítón kis szakadással, a gerincen kis sérüléssel.