Kajári Gyula grafikusművész és Szabó Sándor korongos kiállítása. A katalógust tervezte: Szekeres István. Hódmezővásárhely, 1979, FIM Hódmezővásárhelyi Majolikagyár - FIM Stúdió. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés.
Juhász Árpád (1863-1914). A bevezető tanulmány írta: Őriné Nagy Cecília. A képeket válogatta, a tárlatok listáját összeállította: Ninkov K. Olga. (Újvidék), 2015, Forum. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és szerb nyelven. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
3 db plakátművészeti katalógus: DOPP csoport (Ducki, Orosz István, Pinczehelyi Sándor, Pócs Péter). H.n, 1986, k.n.. + Magyar plakát '66. 5. magyar plakát kiállítás + 6. országos plakát kiállítás
Ernyey Gyula: Az ipari forma története Magyarországon. Művészettörténeti füzetek 8. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Kemény Mária - Váliné Pogány Jolán: A Magyar Tudományos Akadémia Palotájának pályázati tervei 1861. Katalógus és források. Bp., 1996, MTA Művészettörténeti Kutató Intézete. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés.
Manus szakintézet eredeti perzsa mintáiból. Bp., én, Manus. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Benne kihajtható lappal. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
Dercsényi Dezső: A mozaik. Ars Mundi VIII. köt. Bp., 1943, Officina, 33+(3) p.+ 32 (fekete-fehér) t.+ 4 (színes) t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban, átlátszó védőfóliában.
R. v. Oettingen . Werner Grote - Hasenbalg: Meisterstücke orientalischer Knüpfkunst. Neuberbeitet nach - - und ereitert von - -. Mappe II. [Berlin], én.,[Scarabaeus Verlag],2 p.+60 t. Német nyelven. Kiadói egészvászon mappa, több tábla hiánnyal (3,6,10,13-14,18-21,24-25,29-30,32,37,54), 3 tábla duplummal (33, 58, 59), néhány szakadt táblával, a hátoldalakon bejegyzésekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a mappa belső "fülein" szakadással.
Dóró Sándor: Transfinit. (Kiállítási katalógus). Dresden, 1999, Kulturamt der Stadt Dresden - Leohardi-Museum. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 800 példányban.
Bertalan Tivadar: Bertalan. A művész, Bertalan Tivadar (1930-) Kossuth-díjas festőművész, grafikus, író és látványtervező által DEDIKÁLT példány! Vác, (1996),Nalors Grafika. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.