Schrammel Imre - Sz. Farkas Aranka: Schrammel. (Kiállítási katalógus). Összeáll. és szerk.: - - . Bp., 2014, Magyar Művészeti Akadémia. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés.
Nemes László festőművész. Lendva, 2009, Galerija-Muzej Lendava - Magyar Nemzetiségi Művelődési Intézet. Gazdag képanyaggal, Nemes László műveinek reprodukcióival illusztrálva. Magyar, szlovén és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 500 példányban.
Ledács Kiss Aladár - Szüts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyeget. Bp., 1977, Gondolat. Második, bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Szabó Júlia: A XIX. század festészete Magyarországon. Bp., 1985, Corvina. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Révész László László (1957-) képzőművész 2 katalógusa:
Révész László László. Bp., 1997., Dovin Galéria. Magyar és angol nyelven. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
Tudomásulvétel. Révész László László kiállítása. Szerk.: Udvary Ildikó. Bp., 1993., Kiállítási Csarnok. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
1968 Horizon. A Magazine of Arts. Winter, 1968, Vol. X. Numer 1. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, foltos, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.