Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois. Hungarian Castles. Bp., 1931, Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége (Kir. M. Egyetemi Nyomda), 238+(1) p. A 21-211 oldalak között fekete-fehér fotókkal, valamint szövegközi illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
S. Nagy Katalin: Paul Hargittai. A művész által ALÁÍRT példány! hn., 1995, Arthis. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Albert Jackson - David Day: Régiségek gondozása és javítása. Ford.: Farkas Ákos. Bp., 1990, Novotrade. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.