19890.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 800 HUF
7,43 EUR, 8,00 USD
Bajor Andor: abodi Nagy Béla. DEDIKÁLT! Bukarest, 1986, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval.