20013.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 800 HUF
7,43 EUR, 8,00 USD
Farbige Gemäldewiedergaben. Leipzig,1927,E. A. Seemann. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.