19729.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Gildo Fossati: The World of Jade. Great Masterpieces of Chinese Art. 2000, Crescent Books, kiadói egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval, angol nyelven. Színes képanyaggal gazdagon illusztrált szakmai kiadvány a kínai jáde tárgyak témájában.