19819.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois. Hungarian Castles. Bp., 1931, Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége (Kir. M. Egyetemi Nyomda), 238+(1) p. A 21-211 oldalak között fekete-fehér fotókkal, valamint szövegközi illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.