19738.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
S. Nagy Katalin: Ország Lili. Életmű/oevure katalógus. Bp., 1993. Arthis Alapítvány. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban, a papírborító elején apró szakadással.