20406. 468. Gelaufene Fernauktion Bücher: Bahn. Lokomotive
4 000 HUF
0 HUF
Vasúthistória évkönyv 1994. Szerk.: Mezei István. Bp., 1995, Közdok. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras