20071.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
1932-1934 A Kertészet és a Növényvédelem folyóiratok egy-egy évfolyama egybekötve (össz. 24 szám). Szerk.: Dr. Kerekes Lajos. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Félvászon-kötésben, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, egy lapon hiánnyal.