Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 46

Baranyi Krisztina (szerk.): Thuróczy Károlyné százéves szakácskönyve. H.n., 2008, Fríg Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban, szerkesztő által DEDIKÁLT!
20085.

Rufpreis:
1 400 HUF
Mindnyájunk szakácskönyve. (Bp. 1949.) Magyar Nemzet. 96 l. A felső borító hiányzik. Fűzve, kiadói borítékban. A kötet a recepteken túl a háztartárspénz beosztásához mellékel táblázatot, tanácsokat ad a betegek élelmezéséhez, Sérült papírborítóval Ritka
20086.

Rufpreis:
1 000 HUF
Iszlai Zoltán: A fehér asztaltól a sárga földig. Nevető gasztronómia. (DEDIKÁLT). Bp., 1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. A borító és az illusztrációk Sajdik Ferenc munkái. Kiadói papírkötés. A szerző, Iszlai Zoltán (1933-2022) József Attila-díjas költő, író, műkritikus által DEDIKÁLT példány.
20087.

Rufpreis:
1 400 HUF
Jécsai László: Hogyan készítsük el virágos kertünket. + Osztróvszkyné Dr. E. Németh Ágnes: Gyümölcs, zöldség házi feldolgozása. A M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Gazdasági Szakkönyvei. Bp., 1934-1938, Növényvédelem és Kertészet, 61+(3) p.; 59+(5) p. Kiadói félvászon-kötés / spirálfűzéses kartonált papírkötés, helyenként kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
20088.

Rufpreis:
1 400 HUF
Campos Jiménez Mária (szerk.): Orosz konyha lépésről lépésre. Bp., 2011, HVG. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20089.

Rufpreis:
1 600 HUF
Betscher Sándor - Rápóti Jenő - Polnár István: A gyógynövénygyűjtés zsebkönyve. Bp., 1957, Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, sérült borítóval, sérült címlappal.
20091.

Rufpreis:
1 000 HUF
Buday Ella: Mit hogyan - mennyit főzzek? (Gyakorlati szakácskönyv a dolgozó nők részére.) [Budapest, 1949]. Faragó Imre ny. 176 p. Néhány oldal enyhén foltos, az utolsó ív leveleinek fűzése kissé meglazult. Horváth: 218. Kissé foltos kiadói félvászon kötésben.
20093.

Rufpreis:
2 400 HUF
20094.

Rufpreis:
2 400 HUF
20095.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
20096.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
20097.

Rufpreis:
1 200 HUF
20098.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli

  Veranstaltungen