20080.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Az állami gazdaságok termelési ankétjai. 1958 Bábolna. Készült a bábolnai ankétok rövidített gyorsírói jegyzőkönyve alapján. [Bp.], 1959, FM. Állami Gazdaságok Főigazgatósága, 806 p. Kihajtható táblákkal. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben. Megjelent 2600 példányban.