20065.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
5 000 HUF
Bohus Gábor - Kalmár Zoltán - Ubrizsy Gábor: Magyarország kalaposgombáinak meghatározó kézikönyve. Bp., 1951, Akadémiai, 512 p.+29 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.