20064.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Dr. Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Bp., 1934, Színházi Élet, 303+(17) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült ragasztott borító