20083.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Dr. Jávorka Sándor - Dr. Csapody Vera: Erdő mező virágai. A magyar flóra színes kisatlasza. Bp., 1972, Mezőgazdasági Kiadó. 5. kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.