20077.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
3 400 HUF
9,19 EUR, 10,00 USD
Horváth Ilona: Háztartási tanácsadó. Szakácskönyv. Bp.,1955, MNDSZ. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel.