20082.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Komsa Anna: Szakácskönyv. Bukarest, 1965, Meridiane Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.