Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 311

19389.

Rufpreis:
1 000 HUF
Bauer Marcell: Veszprém vármegyei címereslevelek. Adománylevelek hat évszázadból. Bp.-Veszprém, 2023, Heraldika - Magyar Nemzeti Levéltár Veszprém Vármegyei Levéltára. Kiadói kartonált papírkötés.
19390.

Rufpreis:
3 000 HUF
Vitéz Nagybányai Horthy Miklós élete képekben. Bp., 1993, Faktor. Válogatta és összeállította Vuray György. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19391.

Rufpreis:
2 000 HUF
Deédné Garzuly Mária: Magyar asszonyok. Officina Képeskönyvek 49. Bp., 1943., Officina, 36+4 p.+16 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, a borítón apró kopásnyomokkal, jó állapotban.
19392.

Rufpreis:
1 400 HUF
Ferdinándy-Gogolák: Magyarok és délszlávok. Officina Képeskönyvek 22. Bp., 1940., Officina, 43+3 p. +32 (fekete-fehér fotók) t.+2 p. Kiadói kartonált papírkötésben, szakadt papír védőborítóban, a borítón apró kopásnyomokkal, jó állapotban.
19393.

Rufpreis:
1 400 HUF
19394.

Rufpreis:
2 400 HUF
Prőhle Vilmos: Napkeletről. A szerző, Pröhle Vilmos (1871-1946) orientalista által DEDIKÁLT példány, dátumozva. Kedves volt tanítványomnak Király Lászlónak régi idők emlékéül. Bp., 1922, Stádium, 356 p. Második és bővített kiadás! Átkötött félvászon-kötés.
19395.

Prőhle Vilmos: Napkeletről. A szerző, Pröhle Vilmos (1871-1946) orientalista által DEDIKÁLT példány, dátumozva." Kedves volt tanítványomnak Király Lászlónak régi idők emlékéül." Bp., 1922, Stádium, 356 p. Második és bővített kiadás! Átkötött félvászon-kötés.

Rufpreis:
2 400 HUF
19396.

Rufpreis:
2 000 HUF
Nemeskürty István: Mi történt velünk? Haldoklásunk évszázada. A borító Szyksznian Wanda munkája. A borítót illusztráló, Szyksznian Wanda (1948-) grafikus, plakátművész által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2002, Szabad Tér. Kiadói kartonált papírkötés, Mohás Lívia aláhúzásaival és bejegyzéseivel.
19397.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
19398.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kigyúló csillagok. Történelmi elbeszélések a hős magyar ifjúságról. Szerk.: Gramantik Margit. Bp., 1931, Bethlen Gábor-ny., 4 sztl. lev.+ 211+(1) p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az eredeti elülső papírborító megvan a könyvben, de a fűzéstől különvált.
19399.

Rufpreis:
2 000 HUF
Szabadkőműves gondolatok. Szerk.: Márton László. A szerkesztő, Márton László által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1994, Belvárosi Könyvkiadó. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.
19400.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli

  Veranstaltungen