Forradalom és megtorlás Szarvason 1956-1963. Szerk.: Dr. Kutas Ferenc et al. A Szarvasi Krónika Kiskönyvtára 13. Szarvas, 2006, Szarvasi Krónika Alapítvány Kuratóriuma. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban.
Dr. Ferenczy József: Gróf Dessewffy József életrajza. Bp., 1897, szerzői kiadás (Nagy Sándor-ny.), 2 sztl. lev.+ 142+(2) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, széteső állapotban, szétvált borítóval.
Honoris causa. Tanulmányok Engel Pál tiszteletére. Szerk.: Neumann Tibor és Rácz György. Társadalom - és művelődéstörténeti tanulmányok 40. Analecta Mediaevalia III. Bp.-Piliscsaba, 2009, MTA Történettudományi Intézet - PPKE BTK. Kiadói kartonált papírkötés.
Történelmünk korszakalkotója. Batthyány Lajos miniszterelnök - Batthyány Lajos, a Hadseregszervező. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Basics Beatrix, B. Varga Judit. Bp., 2007, BTM - Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Kiadói papírkötés.
,,Fogadd a koronát..." Ünnep és válság, hagyományok és reformkoncepciók. Szerk.: Glässer Norbert et al. MTA-SZTE Vallási Kultúrakutató Csoport. A Vallási Kultúrakutatás Könyvei 46. Szeged, 2021, SZTE BTK Néprajzi és Kulturális Antropológiai Tanszék. Kiadói papírkötés.
Dr. Fodor Ferenc: A szülőföld és honismeret könyve. (I. A mi hazánk. II. A mi közösségünk.) (Bp., 1927), Borsod-Gömör-Kishont Vármegye Közönsége (Kir. M. Egyetemi Ny.), 383 p.+ 4 (kihajtható, színes) t. Számos szövegközti, fekete-fehér illusztrációval. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzőkkel, az egyik térkép-melléklet kijár.
Mezey Barna-Szente Zoltán: Európai alkotmány- és parlamentarizmustörténet. Bp., 2003, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott gerinccel és borítóval, néhány lapon ceruzás jelölésekkel.