Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 311

19558.

Rufpreis:
1 600 HUF
19559.

Rufpreis:
2 000 HUF
19560.

Rufpreis:
1 800 HUF
Ernst Birk: Zur Finanzgeschichte des Königreichs Ungarn unter König Ladislaus Posthumus. A. Pichler, 1853 ; 6 + 1 p.Korabeli félvászon kötésben HUNGARIKA
19561.

Rufpreis:
1 600 HUF
Anonymus: A néppártról. Röpirat. Bp., 1895. Grill K. 32p. Kiadói papírborítóval
19562.

Rufpreis:
2 000 HUF
19563.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Cantu Caesar: Világtörténelem. X. köt. Bp., 1864, Szent-István-Társulat,(Eger, Érseki Lyceum-ny.), 2+III+1+434 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzésekkel, a gerincen címkével.
19564.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Villani Lajos, báró: Machiavelli és a nemzeti politika.  A szerző, Villani Lajos (1889-1948) diplomata, író, a külügyminisztérium kulturális ügyosztályának vezetője (1891-1948) által Prahács Margit (1893-1974) zenetörténész, zeneesztéta részére DEDIKÁLT példány. Külügyi Könyvtár I. Bp., 1939., Magyar Külügyi Társaság, 1 t. +46 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, foltos lapokkal.
19565.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
19566.

Rufpreis:
1 800 HUF
19567.

Rufpreis:
1 000 HUF
Daxer György: A külföldi iskolalátogatás hatása a hazai protestáns nevelésügy fejlődésére kapcsolatban a hazai prot. gimnáziumok történetével. (1520-1790.) Békéscsaba, 1909, Békésmegyei Függetlenségi Könyvnyomda, 98 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.
19568.

Rufpreis:
2 000 HUF
19569.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli

  Veranstaltungen