Andrija Deak (1889-1980): Razzia in Belgrad. und andere Geschehnisse während des Zweiten Weltkrieges in Ungarn und Jugoslawien. Zürich, 1967. Werner Classen. Kiadói karonált papírkötésben. DEDIKÁLT!
Sebestyén Endre: Kossuth. A Magyar apostle of world democracy.
Pittsburgh, 1950. Expert Printing Comp. 218+(1)p. Szövegközti képekkel. Kiadói vászonkötésben, kissé szakadt rajzos, kiadói papírborítóban. DEDIKÁLT!
Szilágyi Sándor: Erdélyország története tekintettel mivelődésére. I. köt. Pest, 1866, Heckenast Gusztáv kiadása és nyomása, 1 (hártyapapírral védett díszcímlap, Báthori István, kőnyomat) t.+XV+462+4 p.; Első kiadás. Korabeli enyhén kopott félvászon-kötés, márványozott lapszélekkel
Felsőoktatási intézményeink kapcsolatai a 20. században. A 2020. november 12-én tartott konferencia előadásai. Szerk.: Lengvári István. Egyetem és társadalom 3. Pécs, 2021, PTE Egyetemi Levéltár. Kiadói papírkötés.
Orbán Sándor: Két agrárforradalom Magyarországon. (Demokratikus és szocialista agrárátalakulás 1945-1961.) Bp.,1972., Akadémiai Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.