Közép-Európa és a Visegrádi Együttműködés. Történelmi és politikai nézőpontok. Szerk.: Stepper Péter. Bp., 2019, Antall József Tudásközpont. Kiadói papírkötés.
3 db dedikált könyv az 1848-49-es forradalomról: Tóth Sándor: Nyíregyháza városa az 1848-49-es forradalom és szabadságharc időszakában. Nyíregyháza, 1998, Fegyveres Erők és Rendvédelmi Szervek Nyugdíjas Klubja. Kiadói papírkötés. + ,,Koszorút a hősnek sírhalmára". (Tanulmányok 1848/49-1998/99). Nyíregyháza, 1999, Nyíri Honvéd Egyesület. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. Mindkét kötet a szerző, Tóth Sándor által Katona M. István részére dedikált! + Mező István: A szabadságharc Bács-Kiskun megyei parancsnokai 1848/49. Kecskemét, 2004, Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban. A szerző által dedikált példány!
Jenei-Gáspár-Sipos: 186 éves a Goldberger Gyár. A Pamutnyomóipari Vállalat Goldberger Textilnyomógyárának története 1784-től. Megjelent 1000 példányban. 1970, Magyar Történelmi Társulat. Kiadói papírkötés, gerinc ragasztott.
Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., [1912], Pesti Napló (Hornyánszky-ny.), 160 p.+ 12 t. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
Erzsébet királyasszony emlékének. Hódolat Magyarország nagy királynéjának. A királyi ház fenséges tagjainak és a magyar nemzet jeleseinek kegyeletes közreműködésével. A szerkesztő bizottság elnöke: Dániel Ernőné. Főszerkesztő Gábel Gyula. Bp., 1905, Globus, 176 p. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott, festett vajszínű egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés. Első lap kitépve, de megvan, kopottas állapotban.