Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 311

Dr. Kacziány Géza: Görgei. Történelmi tanulmány. Bp., 1915, Magyarország Kiadóhivatal. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
19377.

Rufpreis:
3 000 HUF
Közép-Európa és a Visegrádi Együttműködés. Történelmi és politikai nézőpontok. Szerk.: Stepper Péter. Bp., 2019, Antall József Tudásközpont. Kiadói papírkötés.
19378.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
19379.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Bencsik Gábor: Horthy Miklós. A kormányzó és kora. Bp.,2007,Magyar Mercurius. Negyedik, javított kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19380.

Rufpreis:
2 000 HUF
3 db dedikált könyv az 1848-49-es forradalomról: Tóth Sándor: Nyíregyháza városa az 1848-49-es forradalom és szabadságharc időszakában. Nyíregyháza, 1998, Fegyveres Erők és Rendvédelmi Szervek Nyugdíjas Klubja. Kiadói papírkötés. + ,,Koszorút a hősnek sírhalmára. (Tanulmányok 1848/49-1998/99). Nyíregyháza, 1999, Nyíri Honvéd Egyesület. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. Mindkét kötet a szerző, Tóth Sándor által Katona M. István részére dedikált! + Mező István: A szabadságharc Bács-Kiskun megyei parancsnokai 1848/49. Kecskemét, 2004, Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban. A szerző által dedikált példány!
19381.

3 db dedikált könyv az 1848-49-es forradalomról: Tóth Sándor: Nyíregyháza városa az 1848-49-es forradalom és szabadságharc időszakában. Nyíregyháza, 1998, Fegyveres Erők és Rendvédelmi Szervek Nyugdíjas Klubja. Kiadói papírkötés. + ,,Koszorút a hősnek sírhalmára". (Tanulmányok 1848/49-1998/99). Nyíregyháza, 1999, Nyíri Honvéd Egyesület. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. Mindkét kötet a szerző, Tóth Sándor által Katona M. István részére dedikált! + Mező István: A szabadságharc Bács-Kiskun megyei parancsnokai 1848/49. Kecskemét, 2004, Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban. A szerző által dedikált példány!

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Gróf Széchenyi István gondolatainak gyűjteménye. Bp., 1991. 1727/2000. számozott példány. Kiadói aranyozott plüss kötés, papír tokban, jó állapotban.
19382.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
19383.

Rufpreis:
1 400 HUF
Jenei-Gáspár-Sipos: 186 éves a Goldberger Gyár. A Pamutnyomóipari Vállalat Goldberger Textilnyomógyárának története 1784-től. Megjelent 1000 példányban. 1970, Magyar Történelmi Társulat. Kiadói papírkötés, gerinc ragasztott.
19384.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., [1912], Pesti Napló (Hornyánszky-ny.), 160 p.+ 12 t. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
19385.

Rufpreis:
3 000 HUF
Izsák Lajos-Pölöskei Ferenc-Romsics Ignác- Urbán Aladár: Magyar miniszterelnökök. 1848-2002. Bp., 2002., Kossuth. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
19386.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Erzsébet királyasszony emlékének. Hódolat Magyarország nagy királynéjának. A királyi ház fenséges tagjainak és a magyar nemzet jeleseinek kegyeletes közreműködésével. A szerkesztő bizottság elnöke: Dániel Ernőné. Főszerkesztő Gábel Gyula. Bp., 1905, Globus, 176 p. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott, festett vajszínű egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés. Első lap kitépve, de megvan, kopottas állapotban.
19387.

Rufpreis:
3 000 HUF
Lajtha Edgár: Japán tegnap, ma és holnap. Bp., Dante. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
19388.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli

  Veranstaltungen