Bethlen István gróf beszédei és írásai. I-II. köt. Bp., 1933, Genius, 1 t.+ 368 p.; 380 p. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, a kötetek gerincén sérülésekkel, belül nagyrészt jó állapotban.