19418. 468. Gelaufene Fernauktion Bücher: Geschichte
2 600 HUF
0 HUF
Kacziány Géza: Magyar vértanúk könyve. Bp., 1906, Vass József Könyvkiadóhivatala. Kiadói foltos egészvászon kötés, gerinc szakadt, színes képmellékletekkel, kopottas állapotban.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg