11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Tolsztov, Sz. P.: Az ősi Chorezm. Bp., Hungária. Megjelent 3000 példányban. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.