https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Jura

Zahl der Lose: 36

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
2 jogi munka. Kuncz Ödön: Gazdasági jog. Bp., Pázmány Péter Tudományegyetem Hiteljogi szemináriuma 1944; + Balás Károly: Közgazdaságtan. Budapesti Egyetemi jegyzetek. Belvárosi Jogi előkészítő. Mindkettő kiadói papírkötésben
19254.

2 jogi munka. Kuncz Ödön: Gazdasági jog. Bp., Pázmány Péter Tudományegyetem Hiteljogi szemináriuma 1944; + Balás Károly: Közgazdaságtan. Budapesti Egyetemi jegyzetek. Belvárosi Jogi előkészítő. Mindkettő kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Az Ideiglenes Nemzeti Kormány rendelete a nagybirtokrendszer megszüntetéséről és a földmíves nép földhözjuttatásáról. Debrecen, 1945, nyn., foltos, 16 p.
19255.

Az Ideiglenes Nemzeti Kormány rendelete a nagybirtokrendszer megszüntetéséről és a földmíves nép földhözjuttatásáról. Debrecen, 1945, nyn., foltos, 16 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
EUR
,
11,18
USD
Zahl der Gebote:
0
Tordy Géza: Fegyelmi és közigazgatási büntető rendelkezések a M. Kir. Postánál. Összeállította és magyarázatokkal ellátta Tordy Géza. (Dedikált.) Budapest, 1943. (Szerző - Attila ny. rt.) 262 p. Dedikált: ,,Zolinak szeretettel: dr. Tordy Géza. A posta jogi szabályozását ismertető kötet első kiadása 1940-ben jelent meg. Második kiadásból származó példányunk számos oldalán széljegyzetek, aláhúzások, első borítóján régi tulajdonosi bejegyzés. Fűzve, sérült kiadói borítóban.
19256.

Tordy Géza: Fegyelmi és közigazgatási büntető rendelkezések a M. Kir. Postánál. Összeállította és magyarázatokkal ellátta Tordy Géza. (Dedikált.) Budapest, 1943. (Szerző - Attila ny. rt.) 262 p. Dedikált: ,,Zolinak szeretettel: dr. Tordy Géza". A posta jogi szabályozását ismertető kötet első kiadása 1940-ben jelent meg. Második kiadásból származó példányunk számos oldalán széljegyzetek, aláhúzások, első borítóján régi tulajdonosi bejegyzés. Fűzve, sérült kiadói borítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
0
1941 Telekkönyvi jog végrehajtása Erdélyben. (18800/1941 I. M. számú rendelet.) A Jogi Hírlap Törvénytára 578. sz. Bp., 1941, (Centrum-ny.), 349-369 p. Kiadói papírkötés.
19257.

1941 Telekkönyvi jog végrehajtása Erdélyben. (18800/1941 I. M. számú rendelet.) A Jogi Hírlap Törvénytára 578. sz. Bp., 1941, (Centrum-ny.), 349-369 p. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Zahl der Gebote:
0
Gaal Jenő: A külön vámterület felállítása és hasznosságának feltételeiről. Különlenyomat. Bp., 1901, Neumayer Ede, 31 p. Papírkötés, az utolsó lap javított.
19258.

Gaal Jenő: A külön vámterület felállítása és hasznosságának feltételeiről. Különlenyomat. Bp., 1901, Neumayer Ede, 31 p. Papírkötés, az utolsó lap javított.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Zahl der Gebote:
0
Paul Lunde: Organized Crime. New York, 2004, Barnes & Noble. Kartonált papírkötés, papír védőborítóval. Gazdagon illusztrált kiadvány, jó állapotban, angol nyelven.
19259.

Paul Lunde: Organized Crime. New York, 2004, Barnes & Noble. Kartonált papírkötés, papír védőborítóval. Gazdagon illusztrált kiadvány, jó állapotban, angol nyelven.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
1914-1918 Jogakadémiai Szemle 9 száma, közte II. évf. 1. sz. 1914. márc., III. évf. 1916. 1-4. sz. (5 példány), 1917. IV. évf. 1., 2-4. sz., 1918. V. évf. 1-2. sz. + 1920 Magyar Jogi Szemle I. évf. 5. sz., 1920. május 1. Változó állapotban, közte foltos.
19260.

1914-1918 Jogakadémiai Szemle 9 száma, közte II. évf. 1. sz. 1914. márc., III. évf. 1916. 1-4. sz. (5 példány), 1917. IV. évf. 1., 2-4. sz., 1918. V. évf. 1-2. sz. + 1920 Magyar Jogi Szemle I. évf. 5. sz., 1920. május 1. Változó állapotban, közte foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Gróh, Adalbert: De iuribus vigentibus patronorum privatorum in Hungaria relate ad curata benefica (A karitatív ellátással kapcsolatos magyarországi magánvédnöki jogokról) Roma, 1938. 95p. Kiadói papírborítóval
19261.

Gróh, Adalbert: De iuribus vigentibus patronorum privatorum in Hungaria relate ad curata benefica (A karitatív ellátással kapcsolatos magyarországi magánvédnöki jogokról) Roma, 1938. 95p. Kiadói papírborítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
1942 A m. kir. közigazgatási bíróság pénzügyi osztályának döntvényei jogegységi és elvi jelentőségű határozatai 1942. dec. 30. XXXVII. évf. 4. füzet. Szerk.: Kohányi Imre. Bp., Hornyánszky-ny., foltos, szakadt, 97-128 p. Felvágatlan lapokkal.
19262.

1942 A m. kir. közigazgatási bíróság pénzügyi osztályának döntvényei jogegységi és elvi jelentőségű határozatai 1942. dec. 30. XXXVII. évf. 4. füzet. Szerk.: Kohányi Imre. Bp., Hornyánszky-ny., foltos, szakadt, 97-128 p. Felvágatlan lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Némethy Imre: Páris közigazgatása. Bp., 1925, Pallas, 15 p. Papírkötés, az első lap foltos, az utolsó lap szakadt.
19263.

Némethy Imre: Páris közigazgatása. Bp., 1925, Pallas, 15 p. Papírkötés, az első lap foltos, az utolsó lap szakadt.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
2 db alkotmányjogi könyv: Petrétei József: Magyar alkotmányjog I. Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. Kiadói kartonált papírkötés. + Petrétei József: Magyar alkotmányjog II. Államszervezet. Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. 4. átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
19264.

2 db alkotmányjogi könyv: Petrétei József: Magyar alkotmányjog I. Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. Kiadói kartonált papírkötés. + Petrétei József: Magyar alkotmányjog II. Államszervezet. Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. 4. átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Ordo Universalis taxarum Processualium a I. Maji 1786. Posonii (Pozsony), Sumptibus Joannis Michaelis Landerer Az adóztatás új rendjének kihirdetése. II. József jogi reformjának rendeletei, melyek csak rövid ideig voltak jelen a magyar közigazgatási és jogrendben. II. József halálakor más intézkedésével együtt ezt is visszavonta. II. József (Bécs, 1741. március 13. – Bécs, 1790. február 20.) osztrák főherceg, Mária Terézia magyar királynő és I. Ferenc István császár legidősebb fia. 1765-től (egyelőre anyja mellett, társuralkodóként) német-római császár, 1780-tól magyar és cseh király, az első uralkodó, aki a Habsburg–Lotaringiai-házból származott. Korabeli papírborítóban, szép állapotban .
19265.

Ordo Universalis taxarum Processualium a I. Maji 1786. Posonii (Pozsony), Sumptibus Joannis Michaelis Landerer Az adóztatás új rendjének kihirdetése. II. József jogi reformjának rendeletei, melyek csak rövid ideig voltak jelen a magyar közigazgatási és jogrendben. II. József halálakor más intézkedésével együtt ezt is visszavonta. II. József (Bécs, 1741. március 13. – Bécs, 1790. február 20.) osztrák főherceg, Mária Terézia magyar királynő és I. Ferenc István császár legidősebb fia. 1765-től (egyelőre anyja mellett, társuralkodóként) német-római császár, 1780-tól magyar és cseh király, az első uralkodó, aki a Habsburg–Lotaringiai-házból származott. Korabeli papírborítóban, szép állapotban .

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
2

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse