Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 96

Veress János: 31-es páncéltörők előre...! (Tiltólistás kötet) (A védőborító Byssz Róbert munkája.) [Budapest], [1944], Széchenyi Irodalmi és Művészeti R.T. (Hungária Nyomda Rt., Bp.), 196 p. + [1] p. + 25 t.: ill. Első kiadás.Kiadói, enyhén foltos félvászon kötésben
19605.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
19606.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
19607.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Gabányi János: József főherceg tábornagy. Írta: olysói és héthársi - - ny. tábornok. Bp., 1931, Gutenberg, (Viktoria-ny.), 321 p. + 39 (fekete-fehér fotók) t. Első kiadás Kiadói papírborítóval, Aranyozott kiadói vászonkötésben, kis kopással
19608.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
A mai háború sorozat 11 kötete: Fritz List: Írány Norvágia. Steff Tibor: Repülők, felszállni! Werner Flack: Így épült a Siegfried-vonal. Kesselring: Lengyelország felett. Angelo Appiotti: Málta felett. Pados Pál: Szovjetoroszország felett. Ernst von Jungenfeld: Páncélosok előre! Wolf Schenke: A sárgák háborúja. Max Graf Hoyos: Spanyolország megmentői. Paolo Zappa: Kémek háborúja. Rudolf van Wehrt: Egy nép megmenekül. A Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete könyvei. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, Némelyik kötet sérült gerinccel.
19609.

"A mai háború" sorozat 11 kötete: Fritz List: Írány Norvágia. Steff Tibor: Repülők, felszállni! Werner Flack: Így épült a Siegfried-vonal. Kesselring: Lengyelország felett. Angelo Appiotti: Málta felett. Pados Pál: Szovjetoroszország felett. Ernst von Jungenfeld: Páncélosok előre! Wolf Schenke: A sárgák háborúja. Max Graf Hoyos: Spanyolország megmentői. Paolo Zappa: Kémek háborúja. Rudolf van Wehrt: Egy nép megmenekül. A "Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete" könyvei. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, Némelyik kötet sérült gerinccel.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
19610.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
19611.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Prónai Lajos: A puszták börtönében. Magyar hadifoglyok kalandozása Orosz-Turkesztánban. Bp.,[1929],Szent István-Társulat,(Stephanaeum-ny.), 77+3 p.+ 16 t. (fekete-fehér fotók, 8 levélen.) Kiadói kopott egészvászon-kötés, de belül jó állapotban
19612.

Rufpreis:
8 000 HUF
Boksay Antal: Kényszerleszállás a gleccserekben. Nyolc harctéri felvétellel. DEDIKÁLT példány! Bp., 1918.. Bibliotéka. 96p.Egészvászon kötésben, az eredeti borító felhasználásával.
19613.

Rufpreis:
8 000 HUF
Dau, Heinrich: Tengerek rejtekútjain. Az Admiral Graf Spee kisérőhajójának, az Altmarknak kalandos útjai. Bp., 1940, Szenkó (Centrum-ny.), 154 p. Első magyar kiadás. A borító és az illusztrációk Tomaj Gábor munkái. Kiadói javított papírkötés, utolsó levél pótolt. A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben betiltott könyvek listáján.
19614.

Rufpreis:
8 000 HUF
Szilágyi János: A dáciai erődrendszer helyőrségei és a katonai téglabélyegek. Dissertationes Pannonicae Ser. II. No. 21. Bp., 1946, Pázmány Péter Tudományegyetem Érem- és Régiségtani Intézete. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, alul foltos, kopottas állapotban.
19615.

Rufpreis:
8 000 HUF
-  A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Szerk.: Pilch Jenő. Horthy Miklós, József kir herceg tábornagy, Gömbös Gyula bevezető soraival. Berkó István, Gyalókay Jenő, Markó Árpád, Pilch Jenő. Bp.,[1933],Franklin-Társulat, XVI+484 p.+6 t. (2 színes.)+506 p.+4 t.(2 színes.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, laza kötések előzéklapok kijárnak, gerinc kissé foltos
19616.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli

  Veranstaltungen