Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Budapest, é.n. [1933], Franklin-Társulat, XVI+484+503 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel, térképekkel illusztrált. A borítón kopásokkal, egyik kötet lapjai foltosak
Az 1914-1918. évi világháború tűzharcosai érdemének elismeréséről szóló 1938: IV. törvénycikk és végrehajtása tárgyában kiadott rendeletek gyűjteménye. Bp., 1940. Pallas. 98p. Kiadói papírkörtésben
Zetényi Csukás Ferenc: Az utolsó bevetés. Vitéz nagybányai Horthy István repülő főhadnagy hősi halála. Szeged, 2012, HK Hermanos. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Erdeös László: A magyar honvédelem egy negyedszázada. (1919-1944). I-II. köt. Máriabesnyő-Gödöllő, 2007, Attraktor. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a II. kötet papírborítója kissé koszos, egyébként jó állapotban.
Repülőorvostan. Főszerk.: Dr. Galla Emil. Bp., 1956, Zrínyi. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos, kopottas borítóval, intézményi bélyegzőkkel.