Bücher: Militaria Zahl der Lose: 96
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3168646
19653
468
Books: Military
Julier Ferenc: A búvárnaszád háború.
Bp. 1940. Vietorisz. 52 l+ 2 lev. Kiadói papírborítóval, kis sérüléssel A könyv a szövetséges hajókaravánok elleni észak-atlanti tengeralattjáró-háborút mutatja be.
2519465
19654
468
Books: Military
A magyar időszaki sajtó a román uralom alatt. 1919-1940. Összeáll.: Monoki István. Magyarországi Időszaki Sajtójának Könyvészete 7. Szerk.: Dezsényi Béla. Bp., 1941., Magyar Nemzeti Múzeum Országos Széchényi Könyvtára. Kiadói szakadt papír védőborítóban, nagyrészt felvágatlan lapokkal. 3072972
19655
468
4800
Books: Military
3168639
19656
468
Books: Military
Bognár István: A győzelmes repülés titkai. Bp., 1942. Szerzői,("Jövő"-ny.), 1 t.+191 p.+12 t. Fekete-fehér képtáblákkal, Kiadói papírkötés, hajtásnyommal a borítón 3168616
19657
468
Books: Military
Földi Mihály: Névtelen katona. Bp.,- é.n. Athenaeum. 464p. Kiadói félvászon kötésben
3168562
19658
468
Books: Military
Rásy Barna: 1939-1940 a háború első éve. Bp.,é.n.,Stádium. Egészoldalas térképvázlatokkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben.
3168547
19659
468
Books: Military
PAtaky Géza százados: Ég és föld között.A repülő ember 2. köt. Bp., 1942, Magyar Repülő-Stádium 152 p. Kiadói félvászonkötésben, kopott borítóval, 3168541
19660
468
Books: Military
Czillei Géza: Láthatatlan front. A repülő ember 5. köt. Bp., 1942, Magyar Repülő-Stádium 211 p. Kiadói félvászonkötésben, kopott borítóval, foltos borítóval, laza kötéssel.
3168613
19661
468
Books: Military
Franyó Zoltán: A kárpáti harcokról. Bp., 1915, Athenaeum 211p. Korabeli, feliratos egészvászon kötésben
3166040
19662
468
Books: Military
Dobozy György hadmérnök első világháborús naplója. Szerk.: Bezsenyi Ádám. Kecskemét, 2022, Hajagos Csaba Imre EV. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. 3166294
19663
468
Books: Military
Dr. Somorjai Lajos: Megjártam a Don-kanyart. Harctéri napló. Oroszország, 1942-1943. Bp., 2002, Rubicon. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 3166324
19664
468
Books: Military
Bernád Dénes - Mujzer Péter - Hangya János: Horrido. Légicsaták a Keleti Fronton. Bp., 1992, OMIKK. Első kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen